37949876Обновлено 3 февраля 2017Был(а) больше месяца назад


Работа в Броварах / Резюме / Туризм, гостиницы, общественное питание / Гид
35 лет (родился 20 августа 1985), высшее образование
Львов, готов к переезду: Киев
no-avatar
Имя, телефон и почта будут доступны вам после авторизации
Показать контакты

Гид-сопровождающий / трансфермен)

Не готов к командировкам
По договорённости

Опыт работы 10 лет и 3 месяца

  • Апрель 2011 – работает сейчас
  • 9 лет и 7 месяцев

  Фахівець відділу продажу товарів народного споживання та послуг

  WOG

  Обязанности:

  Фахівець відділу продажу товарів народного споживання та послуг в Львівській дирекціїї ТзОВ "Вог Рітейл" (Львівська, Івано-Франківська, Чернівецька, Закарпатська обл.) Організація та контроль роботи 86 магазинів при АЗК в 4-х областях України (Львівська, Івано-Франківська, Чернівецька, Закарпатська). Основні обов'язки: 1. Дотримання корпоративних домовленостей: а) контроль присутності торгових марок; б) контроль цін (вхідних, реалізації). 2. Укладання Договорів на поставки товарів народного споживання та послуг; 3. Укладання Договорів про надання послуг (оренда торгових площ, передпродажна підготовка продукції і т.д.); 4. Контроль та порядок розрахунків з постачальниками по Договорах поставки; 5. Організація процесу роботи з продажу товарів народного споживання та послуг на АЗК: - контроль за наявністю, повнотою і правильністю оформлення супроводжуючих і бухгалтерських документів на товар; - своєчасність застосування відповідних заходів при виявленні некомплектних, неякісних чи недопоставлених товарів. 6. Забезпечення процесу продажу товарів; 7. Організація, координування та контроль діяльність підлеглих.
  • Август 2010 – апрель 2011
  • 9 месяцев

  Фахівець програми лояльності

  WOG

  Обязанности:

  Координатор програми лояльності клієнтів на Івано-Франківській філії ТзОВ "ВОГ РІТЕЙЛ"(Івано-Франківська та Чернівецька обл.) - Організація, забезпечення та контроль безперебійної роботи програми лояльності "Прайд" в Івано-Франківській та Чернівецькій обл. - Організація та проведення навчання персоналу АЗС в рамках програми «Прайд»

Знания и навыки

Профессиональные навыки:

Досвід організації promo events (концерти/вечірки/спорт змагання: Івано-Франківськ, Львів) Знання ПК: - знання основних базових програм; - 1С УПП; - основи HTML/CSS, Adobe Photoshop. Іноземні мови: Англійська – Intermediate Наявність закордонного паспорту, водійські права категорії "В" Захоплення: сноубординг, екстримальні види спорту Досвіт організації особистих туристичних поїздок групою. Готовий до частих відрядженнь.
По многочисленным просьбам мы продлили акцию IT-лето! Размещение IT-вакансий - бесплатно!