15274609Обновлено 2 декабря 2019Был(а) больше месяца назад


Работа в Броварах / Резюме / Бухгалтерия, финансы, аудит / Помощник бухгалтера
45 лет (родилась 20 мая 1975), высшее образование, не состоит в браке, есть дети
Бровары
no-avatar
Имя, телефон и почта будут доступны вам после авторизации
Показать контакты

Помощник бухгалтера, администратор

Полная занятость, не готова к командировкам
По договорённости

Опыт работы 8 лет и 10 месяцев

  • Июнь 2005 – ноябрь 2006
  • 1 год и 6 месяцев

  Менеджер-бухгалтер

  ООО "Ранок"

  Обязанности:

  Прийом та оформлення замовлень з оптових та роздрібних баз, провідних ресторанів, тісна співпраця з клієнтами HoReCa. Ведення первинної бухгалтерської документації, контроль дебіторської заборгованості вказаних клієнтів та перевірка складських залишків.
  • Май 2004 – май 2005
  • 1 год и 1 месяц

  Менеджер-деловод, бухгалтер

  ООО "Магрос"

  Обязанности:

  Ведення первинної бухгалтерської документації. Оформлення супроводжуючої сертифікації продукції на торгові мережі. Прийом та обробка замовлень. Контроль дебіторської заборгованості клієнтів.
  • Октябрь 1999 – апрель 2004
  • 4 года и 7 месяцев

  Офис-менеджер, делопроизводитель

  ЧП Долгополов

  Обязанности:

  Прийом та обробка заявок, спілкування з клієнтами, ведення первинної документації.
  • Декабрь 2005 – июль 2008
  • 2 года и 8 месяцев

  Ассистент руководителя по VIP-клиентам, Оператор, менеджер по закупкам.

  ООО "Сенса"

  Обязанности:

  Ведення клієнтської бази найбільших провідних мереж магазинів, супермаркетів та гіпермаркетів міста Києва та області. Прийом та обробка замовлень, ведення первинної бухгалтерської документації та звітності, робота над контролем документації з таких торгівельних центрів як «Метро», «Квіза-Трейд», «Край», «Єко», «Білла», «Фоззі», «O’KEY» «АШАН Гіпермаркет Україна», систематизація документообігу, введення жорстких правил ведення обліку документації. Спілкування, ведення переписки та переговорів з VIP- клієнтами. Старший менеджер-оператор, менеджер з закупівлі ТМ «Щедрий Дар», «Стожар», «Чумак», «Київ млин»: Основні обов’язки: Ведення найбільших провідних мереж супермаркетів та гіпермаркетів міста Києва. Прийом та обробка замовлень, ведення первинної бухгалтерської документації та звітності з таких торгівельних центрів, як «Метро», «Квіза-Трейд», «Край», «Єко», «Білла», «Фоззі», «O’KEY», «Фуршет», «Мега-Маркет». Контроль місячного товарного запасу продукції на складах, складання графіку з закупівлі товару від виробника. Контроль наявності прибуткових документів (сертифікати якості, сертифікати відповідності, ветеринарні свідоцтва). менеджер-оператор: Основні обов'язки: Робота з клієнтами найбільших оптових баз міста Києва. Прийом та обробка замовлень, оформлення надходження та реалізація товару. Ведення первинної бухгалтерської документації

Знания и навыки

Профессиональные навыки:

Компьютерные навыки: Операційні системи: Windows Комп'ютерні додатки: MS Office, Internet Applications,1С версія 7.7, Електронний центр обслуговування документів (документообіг) «ECOD».

Дополнительные сведения:

Легко навчаюсь та адаптуюсь до нової сфери спілкування, займаюсь самоосвітою, цілеспрямовано досягаю поставленої цілі. Желаемая зарплата: 3000
По многочисленным просьбам мы продлили акцию IT-лето! Размещение IT-вакансий - бесплатно!

Смотрите также резюме