37079463Обновлено 20 ноября 2016Был(а) больше месяца назад


Работа в Броварах / Резюме / Домашний персонал / Управляющий
60 лет (родился 03 февраля 1960), высшее образование
Бровары
no-avatar
Имя, телефон и почта будут доступны вам после авторизации
Показать контакты

Управляющий в частный дом

Не готов к командировкам
По договорённости

Опыт работы 24 года и 4 месяца

  • Июль 2009 – работает сейчас
  • 11 лет и 3 месяца

  Заместитель директора / управляющий загородным домом

  Киев

  Обязанности:

  Організація і контроль роботи обслуговуючого персоналу, нарахування та видача з/п. Контроль роботи та ТО автотракторного парку (автомобілі, трактор, катер, гідроцикл, та ін..), систем опалення, поливу газонів, басейнів, виконання незначного ремонту, виклик сервісних служб, закупка продуктів, фінансовий облік витрат та звітність, організація та ведення будівництва об’єктів на території маєтку, організація та контроль ведення підсобного господарства на території маєтку (вирощування та догляд за тваринами, садівництво, огородництво)
  • Апрель 2003 – июнь 2007
  • 4 года и 3 месяца

  Главный инженер

  ДП"Экосыр"

  Обязанности:

  Здійснював повсякденне керівництво службами. Контроль за роботою персоналу та спеціалістів по обслуговуванню, проведенням ремонтів, наладки енергетичного устаткування та технологічного обладнання. Систематичне удосконалення техніки та технології виробничих процесів. Контроль за веденням будівництва та реконструкції цехів. Приймав участь у галузевих науково-практичних конференціях, семінарах, що проводились в Україні та за кордоном.
  • Сентябрь 1990 – июнь 1999
  • 8 лет и 10 месяцев

  Главный инженер

  Згуровский сырзавод

  Обязанности:

  Здійснював повсякденне керівництво службами. Контроль за роботою персоналу та спеціалістів по обслуговуванню, проведенням ремонтів, наладки енергетичного устаткування та технологічного обладнання. Систематичне удосконалення техніки та технології виробничих процесів. Контроль за веденням будівництва та реконструкції цехів.

Знания и навыки

Профессиональные навыки:

Високий рівень працездатності, відповідальність, пунктуальність. цілеспрямованість, організаторські і лідерські здібності, позитивне світовідчуття, комунікабельність, вміння виконувати поставленні завдання, керування і координація роботи у рамках своєї компетенції. Знання української, російської мов - вільне, англійської - зі словарем. Робота з ПК та оргтехнікою. Маю водійські права (стаж 34 роки).

Смотрите также резюме